O Nas

Jarosław Cebo

mgr fizjoterapii

jaroslaw_ceboAbsolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Swoją wiedzę i umiejętności w zakresie fizjoterapii poszerzał także na uczelni Hanze University of Applied Sciences w mieście Groningen w Holandii. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji poświęconych nowoczesnym metodom rehabilitacji.

Doświadczenie zawodowe nabywał w prywatnym gabinecie fizjoterapii „Butterfly” w Krakowie, a następnie doskonalił swój warsztat fizjoterapeutyczny podczas kilkuletniej współpracy z gabinetem doktora rehabilitacji i sportu Marka Szymańskiego. W 2014 roku założyciel gabinetu fizjoterapii Holistic.

W czasie wolnym pasjonat sportu, a w szczególności narciarstwa oraz kitesurfingu. Miłośnik gór i podróży.

 

Kamil Bąkowski

spec masażu i technik manualnych

Kamil Be Dyplomowany specjalista masażu z wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień zajmuje się terapią leczenia bólu układu ruchu oraz odnową biologiczną osób aktywnych ruchowo i sportowców wyczynowych. W swojej pracy wykorzystuje różne metody masażu, terapii manualnej oraz ćwiczeń terapeutycznych. Ponadto instruktor sportów siłowych doskonale znający funkcje układu mięśniowego, a z zamiłowania pasjonat aktywności fizycznej oraz dietetyki.

 
Dyplomy i certyfikaty: